Начало / Последни новини / Ялово реми в Малчика

Ялово реми в Малчика

Без голове – 0:0 приключи спорът в поредното футболно дерби на Плевенска област. В него съперници бяха Ювентус /Малчика/ и гостуващият му Партизан /Червен бряг/. Двубоят бе от 23-ия кръг на Северозападната В група. Получи се здрав равностоен мач. През първото полувреме съперниците почти не създадоха стопроцентова опасност пред вратарите. Домакините опитаха чрез няколко центрирания от статични положения, но усилията им се оказаха напразни. Със същия „успех“ се развиха контраатаките на съперникът им. Само веднъж капитанът на Партизан – Цветан Петров подложи на изпитание вратарят на противника след фаул, но той се справи.

След почивката картината не се промени. Светослав Бърканичков затрудни от фаул стражът на гостите. Най-критичната ситуация бе в 80-ата минута, когато таранът на червенобрежкият тим – Денис Шаранков шутира, вратарят изби, но при добавката Кирил Вълов не уцели вратата.