Начало / Последни новини / Юношите на Спартак с домакинско поражение
Spartak-futbol-uno6i-ml

Юношите на Спартак с домакинско поражение

1:3 допусна футболния Спартак в Плевен от Изгрев 93 /Царевец/ в мач от 10-ия кръг на зоналната А група на юношите старша възраст. Домакините не отстъпваха по нищо на първенеца в шампионата. Те бяха по-дейни и създадоха интересните ситуации и пред двете врати. За съжаление „асистенциите“ им помогнаха топката три пъти навести мрежата, която защитаваха. Единият гаф стана в средата на първото полувреме, когато вратаря им не изби сполучливо и противник го наказа – 1:0. Същото се получи в 35-ата минута, като този път грешката бе на централния защитник. В средата на втората част пък плевенския вратар допусна елементарен гол след далечен удар. В 82-ата минута Стефчо Начев нахлу отляво и центрира към Момчил Красенов, който реализира почетното попадение за Спартак.