Начало / Последни новини / Юношите на ОФК Спартак загубиха от мъжкия тим на Севлиево

Юношите на ОФК Спартак загубиха от мъжкия тим на Севлиево

Футболният Спартак падна в Плевен от едноименния отбор на Севлиево с 0:4. Двубоят е от 29-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска лига. Нито един от мъжкия тим на домакините не игра, а на треньорската скамейка липсваше дуото Емил Велев – Румил Жотев. Клубът бе представен от юношите, водени от директорът на детско-юношеската школа Момчил Челестинов. Логично севлиевци бяха по-добри и закономерно спечелиха. Те откриха резултата към края на първото полувреме, чрез Тихомир Кънев. Веднага след почивката Алекс Георгиев реализира второто попадение. После Димитър Байдаков направи резултата категоричен. Кънев постави точка на спора с втория си гол в срещата.