Начало / Последни новини / Юношите на Милко Гаврилов разбиха шампиона
Spartak-futbol-uno6i-ml

Юношите на Милко Гаврилов разбиха шампиона

Юношите старша възраст на ОФК Спартак разгромиха в Плевен настоящия шампион на зоналната А група Изгрев 93 /Царевец/ с 5:1. Двубоят бе 16-ия кръг на футболното първенство. Селекцията на Милко Гаврилов доминираше тотално и можеше да бие с двуцифрен резултат. Противно на крайния резултат обаче първата голова опасност бе пред вратата на домакините. Противников нападател излезе сам срещу вратаря, преодоля го, но си поведе силно топката и не успя да я насочи в празната врата. Това стресна плевенчани и в 15-ата минута Александър Александров откри резултата. След още толкова време Теодор Иванов реализира директно от фланга. Веднага след почивката гостите се възползваха от неразбирателство в отбраната на Спартак и намалиха – 2:1. Скоро обаче всичко приключи. Георги Грозчев прехвърли вратаря за 3:1, а съотборника му Чавдар Цанков също реализира. Петото попадение бе дело отново Александров.