Начало / Последни новини / Младшата на ОФК Спартак загуби от „болярите“

Младшата на ОФК Спартак загуби от „болярите“

Плевенският ОФК Спартак падна във Велико Търново от Етър с 0:2. Двубоят е от 29-ия кръг на зоналното футболно първенство за юноши младша възраст. Стана битка предимно в централната част на терена с малко опасности пред двете врати. През първото полувреме вратарите скучаеха. Малко след почивката домакините изпълниха фаул, топката рикошира у плевенски футболист и съперник отблизо я насочи в мрежата. Последваха опасни атаки на спартаковци, но нито една от тях не завърши с попадение. Четвърт час преди края търновски състезател получи топката отляво, насочи я прецизно към съотборник, за когото бе лесно отблизо да фиксира окончателното 2:0.

Двата отбора премериха сили и при децата, като „болярите спечелиха с 3:1.