Начало / Последни новини / Юношите на Локо /ГО/ излъгаха връстниците си от ОФК Спартак
Spartak-futbol-uno6i-ml

Юношите на Локо /ГО/ излъгаха връстниците си от ОФК Спартак

Минимална загуба – 1:2 претърпя плевенския Спартак у дома срещу Локомотив /Горна Оряховица/. Двубоят бе от 6-ия кръг на зоналното футболно първенство за юноши старша възраст. Получи се оспорван двубой в който никой не успя да наложи своя стил на игра. Плевенчани пропуснаха да открият резултата през първото полувреме, когато Александър Александров се озова сам срещу вратаря, но не успя да го преодолее. В 61-ата минута гостите поведоха с гол от воле. Четвърт час по-късно левия бранител на Спартак позволи на съперник да му отнеме топката, после излъга вратаря и покачи на 2:0. Плевенчани имаха шансове, но Иванов и Василев ги пропиляха. В 85-ата минута Александров бе най-съобразителен при суматоха в наказателното поле на Локомотив и реализира почетното попадение.