Начало / Последни новини / Юношите на ВК Локомотив /Червен бряг/ с шанс да зимуват четвърти в група Е

Юношите на ВК Локомотив /Червен бряг/ с шанс да зимуват четвърти в група Е

Локомотив /Червен бряг/ е на пето място преди последния есенен кръг в група Е на държавното първенство по волейбол за юноши старша възраст. Това е резултата след три победи и две загуби, които осигуриха на тима осем точки и 10:9 геймова разлика. С осем точки е и едноименния състав на Монтана, но той играл само четири срещи. В надпреварата участват седем отбора.

Червенобрежкият тим направи три поредни победи – 3:2 у дома срещу Изгрев /Ябланица/, 3:0 като гост на Ботев /Враца/ и 3:1 вкъщи с Павликени /Павликени/. На старта загуби с 1:3 в Тетевен от едноименния отбор. Другото поражение – 0:3 понесе в Монтана. До края на първия полусезон Локомотив приема последния в класирането Град /Белоградчик/. Очаква се лесна победа, а с нея и възможност за изкачване на четвъртата позиция.

Лидер са юношите на Враца /почиват в следващия кръг/ с 12 т., следвани от Монтана и Изгрев с по 11 т.

Снимка: ВК Локомотив Червен бряг – фейсбук