Начало / Последни новини / Юношите на ВК Локомотив /Червен бряг/ с първа загуба у дома

Юношите на ВК Локомотив /Червен бряг/ с първа загуба у дома

Първо домакинско поражение претърпя Локомотив /Червен бряг/ в квалификационна група Е на държавното първенство по волейбол за юноши старша възраст. В среща от 10-ия кръг го победи гостуващия му Ботев /Враца/ с 3:0. През целия мач червенобрежкият тим така и не успя да се противопостави на съперника. В първата част домакините реализираха 19 точки. Надеждите за възраждане във втората част се оказаха напразни и врачани я спечелиха с 25:18. Третият гейм бе равностоен, но юношите на Ботев не допуснаха обрат и биха с 25:23. Така успяха да си върнат на съперника за загубаха от него със същия резултат в 3-ия кръг на 29 октомври миналата година. Локомотив остана четвърти в класирането. Успехът в Червен бряг изкачи макар и временно Ботев на второто място преди лесното гостуване на Изгрев /Ябланица/ в Белоградчик. Лидерът Монтана очаквано спечели у дома срещу Павликени – 3:0.