Начало / Последни новини / Юношите на ВК Локомотив с втора победа

Юношите на ВК Локомотив с втора победа

Юношите старша възраст на Локомотив взеха втора поредна победа в квалификационна група Е на държавното първенство по волейбол с 3:0 в Червен бряг над връстниците си от Троян Волей. Двубоят е от третия кръг на надпреварата. Домакините взеха инициативата още от самото начало и спечелиха първия гейм – 25:16. Този развой като, че ли ги успокои повече от нужното и същевременно активизира гостите. Така втората част стана изключително оспорвана. В крайна сметка локомотивци я взеха с 25:23. В третия гейм надмощието им бе тотално, допускайки съперника им да запише едва 10 точки. След този успех волейболистите от Червен бряг са на второ място, като имат мач по-малко от лидера Тетевен.