Начало / Последни новини / Юношите на Ботьо Ботев прегазиха Янтра

Юношите на Ботьо Ботев прегазиха Янтра

Юношите младша възраст на ОФК Спартак разгромиха в Плевен връстниците си от габровския Янтра 1919 с 8:0. Двубоят е от 34-ия кръг на зоналното футболно първенство. Селекцията на Ботьо Ботев можеше да бие с двойно по-голям резултат. Веднага след началния съдийски сигнал играта се пренесе пред вратата на съперника. До почивката домакините вече имаха категорична преднина. През втората част вкараха още пет пъти. С хеттрик завърши срещата Ангел Арнаудов. По две попадения реализираха Тихомир Динев и Александър Събчев. Любослав Вегенов се разписа веднъж.