Начало / Последни новини / Юношите на Ботьо Ботев биха Севлиево

Юношите на Ботьо Ботев биха Севлиево

ОФК Спартак победи в Севлиево едноименния тим с 3:1. Двубоят бе от 15-ия кръг на зоналното футболно първенство за юноши младша възраст. Селекцията на Ботьо Ботев доминираше през цялото време и ако не беше тенденциозното съдийство успехът можеше да е и двойно по-голям. В 23-ата минута Любо Вегенов напредна отляво и подаде на Тихомир Динев, който изведе плевенчани напред в резултата. Десетина минути след почивката домакините изравниха след спорна ситуация за засада. Четвърт час по-късно обаче Ангел Арнаудов шутира неспасяемо от границата на наказателното поле и гостите отново поведоха. За радостта си след гола незнайно защо плевенския вратар Атанасов получи втори жълт и червен картон. Дори и с намален състав спартаковци отново контролираха мача. В 74-ата минута Даниел Ангелов бе изведен сам срещу вратаря на Севлиево, финтира го и постави точка на спора – 3:1.