Начало / Последни новини / Ювентус тръгна с тежка загуба в Габрово

Ювентус тръгна с тежка загуба в Габрово

Ювентус (Малчика) претърпя 0:4 в Габрово от местния Янтра 2019. Двубоят е от първия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Гостите въобще не успяха да се противопоставят в първия си мач на завръщането в аматьорския елит. В атака отправиха първия си удар едва в края на мача. Тон за разгрома им даде Христо Цонев с попадение в 8-ата минута. Малко след това Пламен Кожухаров покачи на 2:0. След почивката той се разписа още два пъти. Още четири стопроцентови положения пропиляха габровци.