Начало / Последни новини / Фалстарт за Вихър (Славяново) в Трета лига

Фалстарт за Вихър (Славяново) в Трета лига

Четвъртият в класирането на миналия сезон в Северозападната Трета аматьорска футболна лига – Вихър (Славяново) загуби в Дреновец от местния тим с 0:2. Двубоят е от първия кръг на първенството. Получи се изключително оспорвана битка за всяка педя терен. Герой в нея стана Цветан Цветанов, който реализира и двете попадения на своя тим. В 35-ата минута той се измъкна сам срещу вратаря на гостите Светлин Линев и го прехвърли – 1:0. В 42-ата минута вихърци изравниха, но рефера не зачете попадението, отсъждайки засада. Четвърт час след почивката Деян Захариев направи успешен пробив по фланга и подаде топката на точката за изпълнение на дузпа, където Цветанов я заби в мрежата на гостите – 2:0.