Начало / Последни новини / Ювентус си тръгна с шестица от Враца

Ювентус си тръгна с шестица от Враца

Тежко поражение – 0:6, от Ботев (Враца) претърпя Ювентус (Малчика). Двубоят бе от 17-ия кръг на Северозападна В аматоьрска футболна група. Лидерът в първенството можеше да бие дори с по-голям резултат. Два от головете му обаче предизвикаха негодувание. При първото попадение останаха съмнения за двуметрова засада. След това Светослав Бърканичков пропусна да изравни. После Ивайло Дюлгеров можеше да намали на 2:1.Резултатът стана 3:0 след несъществуваща дузпа. До почивката врачани удариха и две греди.
В 60-та минута резултатът стана 4:0 и гостите вдигнаха „белия байрак”. Съперникът им обаче ги пожали, намалявайки темпото. Това даде шанс на Владислав Кинчев на два пъти да отбележи почетен гол за Юве, но той пропусна. До  края на мача топката спря още два пъти в мрежата на тима от Малчика.