Начало / Последни новини / Ювентус се изложи вкъщи срещу Ботев /Лукови

Ювентус се изложи вкъщи срещу Ботев /Лукови

Ювентус загуби в Малчика от гостуващия му Ботев /Луковит/ с 0:2. Срещата бе от 22-ия кръг на Северозападната В аматьорска футболна група.

Получи се равностоен мач. Гостите обаче реализираха положенията си, докато съперникът им не успя нито веднъж. В 20-ата минута бившият играч на плевенският Спартак – Йоан Петков откри резултата, завършвайки комбинация с капитана Милен Тонев. Юве се активизира, но Габриел Томов, Светослав Бърканичков и Ивайло Дюлгеров не намериха правилното решение, излезли очи в очи с луковитския вратар. След почивката ботевци контролираха събитията на терена. Секунди преди последния съдийски сигнал Александър Скорчев и Едис Селимински разиграха топката, последва центриране и Тонев фиксира крайното 2:0.