Начало / Последни новини / Ювентус разбит в Ловеч

Ювентус разбит в Ловеч

Катастрофално поражение – 0:6 претърпя Ювентус /Малчика/ при гостуването си на Литекс. Приятелската среща се игра на градския стадион в Ловеч. Закъснялата подготовка на водения от Радослав Йорданов състав нямаше как да не се отрази негативно. Литекс имаше тотално надмощие, особено след като физическите сили на гостите свършиха. Домакините откриха резултата в средата на първата част след точно изпълнение на дузпа. Малко преди почивката топката за втори път спря в мрежата на Юве. От средата на втората част ловешкия тим доминираше тотално. Резултатът – още четири топки във вратата на съперника им.