Начало / Последни новини / Ювентус отнесе тройка от „студенти“

Ювентус отнесе тройка от „студенти“

Поражение – 0:3 записа Ювентус (Малчика) като гост на Академик (Свищов). Двубоят бе от първия кръг на Северозападната Трета футболна лига. „Студентите“ бяха по-добрия тим и победата им е напълно заслужена. За нея обаче помогна и слабата защита на съперника им. В 32-ата минута вратаря сгреши и бившия играч на плевенския Спартак – Ивайло Дангуров го наказа – 1:0. Секунди по-късно Павлин Георгиев се възползва от неразбирателството между Валентин Антонов и Йонко Коев за да удвои аванса на свищовския състав. Несработеният отбор от Малчика опита да се противопостави, но Ивайло Дюлгеров пропиля две голови възможности. Всичко приключи четвърт час преди края, когато Стефан Гинчев вкара за крайното 3:0.