Начало / Последни новини / Ювентус отнесе „седмица“ в Ерден

Ювентус отнесе „седмица“ в Ерден

Тежко поражение – 0:7 понесе Ювентус /Малчика/ при гостуването си на Кариана /Ерден/. Двубоят бе от 21-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Още от самото начало домакините пренесоха играта пред вратата на съперника. Логично стражът им Павел Драганов имаше най-много работа през 90-те минути. Той обаче на два пъти капитулира след удари на Борислав Боянов и Евгени Игнатов. В други ситуации обаче опази мрежата си. През втората част канонадата продължи и постепенно резултата започна да набъбва. Боянов бе точен от фаул за 3:0. В средата на полувремето паднаха още две попадения дело отново на Игнатов и Боянов. В оставащото време се разписаха Румен Рангелов и Петър Димитров.