Начало / Последни новини / Ювентус отнесе само 0:3 в Габрово

Ювентус отнесе само 0:3 в Габрово

Поредно поражение за Ювентус /Малчика/ в Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Нанесе му го Янтра в Габрово с 3:0 в среща от 14-я кръг. Гостите трябва да са доволни, че се отърваха само с толкова. Съперникът им пропиля още десетина гола. Въпреки тоталното си надмощие домакините цял час така и не намериха верния път към противниковата врата. Едва тогава лидера им Пламен Кожухаров даде тон за победата. В 60-ата минута той прехвърли вратаря на гостите от централната част на терена за 1:0. Пет минути по-късно повтори с успех същото и всичко приключи. В 70-ата минута Захари Михайлов пък надбяга бранителите на Юве и с шут в близкия ъгъл фиксира крайното 3:0.