Начало / Последни новини / Ювентус на дъното след пореден разгром

Ювентус на дъното след пореден разгром

Ювентус /Малчика/ вече е последен в класирането на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. До тук се стигна след пореден катастрофален резултат от началото на сезона. Сега в мач от 6-ия кръг вкъщи го разгроми Кариана /Ерден/ с 6:0. Противно на крайния резултат домакините се противопоставяха успешно до 40-ата минута. В оставащите 5 до края на полувремето обаче допуснаха два гола, дело на опитните Евгени Игнатов и Румен Рангелов. Веднага след почивката Борис Борисов покачи на 3:0. Малко след това лидера на гостите Йордан Георгиев изпусна дузпа. После на два пъти Александър Димитров и веднъж Георгиев оформиха крайното 6:0.