Начало / Последни новини / Ювентус направи равен с Дреновец

Ювентус направи равен с Дреновец

Ювентус и Дреновец от едноименното видинско село завършиха 2:2 в с.Малчика. Двубоят е от 13-ия последен есенен кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Получи се здрави битка, а съперниците завършиха с по десет футболисти. Домакините се оказаха изоставащи в резултата още в 8-ата минута, когато Георги Илиев им вкара от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Борислав Борисов. После Калоян Цветков реализа второ попадение във вратата на Ювентус, но рефера не го зачете. При този резултат дойде и почивката. Малко след нея Николай Генов изравни. В 61-ата минута Илиев отново даде аванс на Дреновец. Накрая обаче Генов фиксира окончателното 2:2.

Стартов състав на Ювентус – 1. Васил Тодоров, 19. Росен Петков, 10. Камен Станчев, 7. Венелин Лазаров, 14. Валентин Антонов /капитан/, 24. Владимир Владимиров, 17. Преслав Кочев, 3. Иван Филипов, 28. Мирослав Михайлов, 29. Мирослав Ангелов, 87. Николай Генов.