Начало / Последни новини / Цветан Петров носи поредна победа на ОФК Спартак

Цветан Петров носи поредна победа на ОФК Спартак

Спартак се наложи в Плевен над Ботев /Луковит/ с 2:0. Двубоят е от 12-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. И двете попадения реализира капитана Цветан Петров. Той и съотборниците му взеха мача с лекота. Натиснаха още с началния съдийски сигнал и в 5-ата минута Станислав Иванов пропусна да открие резултата с глава. Десетина минути по-късно Любомир Тодоров не уцели вратата. Точно в средата на полувремето той подаде на Петров, който с шут от границата на наказателното поле вкара за 1:0. После пак Петров опита да изненада стража на съперника Васил Тодоров стреляйки от 40 метра, но вратаря успя да избие топката в напречната греда. След почивката действията се развиваха предимно между двете наказателни полета. В 72-ата минута Антонио Иванджиков отправи единствения удар към плевенската врата. При ответната атака Петров бе изведен зад защитата и прехвърли Васил Тодоров за окончателното 2:0.