Начало / Последни новини / Партизан падна в Дряново

Партизан падна в Дряново

Червенобрежкият Партизан отстъпи в Дряново на местния Локомотив с 1:2. Двубоят е от 12-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Заслужена победа на домакините с оглед събитията на терена. Десетина минути след началния съдийски сигнал те имаха гол аванс. Самба Маянгуй шутира, топката се отклони в нечий крак и спря в мрежата. Четвърт час по-късно Слави Паскалев изведе Николай Лазаров и той преодоля вратаря на съперника – 1:1. След това обаче при сходна ситуация не успя. В 30-ата минута за Локо заигра ветерана Мирослав Иванов-Деко и внесе живец в действията на съотборниците си. Малко след това Фердо Стойчев напусна терена със сцепена вежда след сблъсък с дряновски съперник. След почивката стана двуостра битка с атаки към двете врати. На локомотивци бяха повече, но Николай Христов опази три пъти мрежата си, а в други два случая му помогна Галин Великов. Десислав Русев пък пропусна с глава за гостите. В 74-ата минута Гарлей Арминсон насочи с глава топката в гредата, а след връщането й на терена Мартин Симеонов отблизо реализира победното попадение за домакините. Малко преди края Христо Димов пропусна да изравни очи в очи с дряновския страж.