Акценти

Христо Стоичков идва в Плевен

Среща с легендата на българския и световен футбол Христо Стоичков организират в Плевен издателство Софтпрес . Тя е част от националното турне на футболната легенда.  На 26 юли Камата ще представи в Плевен официалната си биографична книга „Христо Стоичков. Историята” в ресторант „Лайф”. Книгата, за която вече 8 месеца цяла България говори, разказва за смайващото пътешествие на едно момче от уличката на съседния блок до стохилядната сцена на „Камп Ноу“.

Гостите ще имат възможност да се запознаят с почетния гост и да получат книга с автограф. За доброто настроение ще се погрижат комикът Димитър Туджаров – Шкумбата и журналистът Иво Райчев.

Началото на срещата е от 20 часа, входът е само с куверт.

Прочетете също:

Дирекция „Местни данъци и такси“ в Плевен спира обслужването на граждани от 17 юли до 13:00 ч. на 20 юли заради внедряване на нов софтуер

Дирекция „Приходи от местни данъци и такси“ към Община Плевен временно ще преустанови обслужването на …