Начало / Последни новини / Хандбалният Спартак загуби в Свиленград

Хандбалният Спартак загуби в Свиленград

Плевенският Спартак загуби в Свиленград от едноименния тим с 15:30. Двубоят е от третия кръг на А републиканска хандбална група за жени. Заслужена победа за домакините. Те превъзхождаха съперника си във всичко през целия мач. Премахнаха интригата още през първото полувреме, което спечелиха с 15:7. Плевенчанки не успяха да се противопоставят и след почивката, когато реализираха осем попадения, но получиха още 15. Този резултат изкачи Свиленград на първо място в класирането, а дебютантът в групата Спартак е последен с три загуби.