Начало / Последни новини / Хандбалният Спартак загуби в Поморие

Хандбалният Спартак загуби в Поморие

Плевенският Спартак загуби в Поморие от едноименния тим с 20:30. Двубоят е от петия кръг на А републиканска хандбална група за жени. Заслужена победа за домакините. Плевенчанки започнаха плахо и в края на първото полувреме изоставаха с 8 гола – 8:16. След почивката преодоляха напрежението и бяха напълно равностойни на противника. Този развой обаче бе благоприятен за селекцията на крайморския тим, която поддържаха добър аванс до последния съдийски сигнал и взеха победата. За дебютантът в групата Спартак това е пето поражение от началото на сезона.