Начало / Последни новини / Хандбалистките на Спартак загубиха от шампиона

Хандбалистките на Спартак загубиха от шампиона

Спартак загуби от Бъки /Габрово/ с 14:33 в залата на Медицински университет – Плевен. Двубоят е от осмия кръг на А републиканска хандбална група за жени. Резултат е логичен, защото селекцията на Йонко Вутов излезе срещу най-добрия отбор на България – шампиона. Гостенките взеха инициативата още от самото начало и контролираха всичко на терена през цялото време. В края на първото полувреме имаха десет гола повече от съперничките си – 17:7. Това съотношение на силите се запази и след почивката. След този кръг плевенчанки са с една победа и шест загуби. Габровки продължават с пълен актив, тъй като до момента са спечелили всичките си седем мача.