Начало / Последни новини / Хандбалистите на Левски паднаха в Габрово

Хандбалистите на Левски паднаха в Габрово

Едноименният тим на град Левски загуби в Габрово от местния Чардафон с 26:37. Двубоят бе от 8-ия кръг на хандбалната А група на мъжете. Заслужен успех за домакините с оглед събитията в зала „Орловец“. Те доминираха през целия мач, въпреки че през втората му част дадоха шанс на всичките си състезатели от резервната скамейка. Интригата почти изчезна още през първото полувреме. След него левскарите изоставаха с осем гола – 10:18. През второто полувреме и двата отбора вкарваха повече. С по седем попадения Иван Драгиев и Ивайло Иванов бяха най-резултатни за гостите. Това бе шеста загуба за Левски. От началото на сезона отбора е записал една победа и е осми в класирането.

Снимка: infomreja.bg