Начало / Последни новини / Футбол 11: ОФК Спартак и Ботев /Враца/ завършиха наравно

Футбол 11: ОФК Спартак и Ботев /Враца/ завършиха наравно

Без победител – 2:2 приключиха ОФК Спартак и Ботев /Враца/ в Плевен. Двубоят бе от 5-ия кръг на зоналното първенство за деца – Футбол 11. Съперниците си поделиха по едно полувреме. Първото бе за гостите. Те имаха превес, създадоха две възможности за гол и ги реализираха. Домакините имаха шанс да изравнят при 0:1, но го пропиляха. Още със започването на втората част плевенчани се настаниха в половината на противника и бързо заличиха пасива. В 45-ата минута Йордан Лечев намали – 1:2. Малко след това Галин Асенов възстанови равенството. Въпреки превъзходството си спартаковци не успяха да вкарат трети гол. Врачани създадоха две опасни положения, но в завършващия удар се провалиха.