Начало / Последни новини / Фурор на СКБ Изобор в международен турнир

Фурор на СКБ Изобор в международен турнир

Тотална доминация на плевенския клуб по борба класически стил Изобор в международния турнир за купата на Самоков за деца и момчета. Пет златни и четири бронзови медала спечелиха възпитаниците на треньорите Петър Антов, Момчил Сирашки и Цоло Божилски. В надпреварата на най-малките – подготвителна група, единствения ни участник Робен Ангелов спечели категорията до 30 кг. Победители при децата са Андрей Дюзев /35 кг/, Альоша Илиев /38 кг/, Ивалин Цветанов /59 кг/ и Христо Цанковски /+73 кг/. Особено зрелищни бяха схватките на Дюзев, който заслужи приза за най-резултатен борец на турнира. В тази възрастова група с бронзови медали се окичиха Юлиян Рашков /30 кг/, Владислав Марков /35 кг/ и Мирослав Решовски /38 кг/. Същият успех и за Емил Костадинов /68 кг/ при момчетата.