Начало / Последни новини / Умора и слаби резерви провалиха ОФК Спартак в Габрово

Умора и слаби резерви провалиха ОФК Спартак в Габрово

Плевенският ОФК Спартак загуби в Габрово от Янтра 1919 с 2:5. Двубоят бе от 16-ия кръг на зоналната Елитна група за деца родени 2003-2004 година. Близо 50 минути мача бе равностоен, а резултата равен – 2:2. След това умората у гостите си пролича, а извършените смени дадоха обратен ефект и домакините забиха три гола. Мачът започна отлично за плевенчани. Те откриха резултата чрез Димитър Младенов. Скоро обаче съперника изравни, а в края на полувремето поведе – 2:1. Това не стресира спартаковци, които в началото на втората част изравниха чрез Дейвид Димитров. Той, Младенов и Алекс Асенов пропуснаха отлични голови възможности.