Акценти

Труд и веселие обединяват във фестивал в Сухаче

Фестивал на трудолюбието и веселието ще се проведе на 20 октомври в червенобрежкото село Сухаче. Нетрадиционната инициатива започва в 10.00 часа в съботния ден, след което ще бъде открита и пътека за пешеходен туризъм сред природата край селото, уточняват от пресцентъра на Община Червен бряг.

Организатори на събитието са неформална група “Заедно ще постигнем целите си” и Читалище “Асен Златаров – 1921” село Сухаче.

Във фестивалната програма, освен концерт, е включена и дегустация и оценяване на приготвените традиционни за района ястия, а отличилите се ще бъдат и наградени.

И за да има за всекиго по нещо, организаторите канят от 16.00 часа на футболен мач. Сили ще премерят отборите на ФК “Левски” с. Сухаче и ФК “Левски” с. Горна Митрополия.

Прочетете също:

Екип от Левски засне филма Това на мен няма да се случи за хазарта, зависимостите и трафика на хора с участието на деца и възрастни

Екип от град Левски създаде филма „Това на мен няма да се случи“, посветен на …