Начало / Последни новини / Трилър в Габрово! Чардафон обърна Спартак от 0:3 на 4:3

Трилър в Габрово! Чардафон обърна Спартак от 0:3 на 4:3

Спартак /Плевен/ загуби с 3:4 като гост на Чардафон /Габрово/ в среща от седмия кръг на детското футболно първенство на подзона Велико Търново. Плевенчани изпуснаха спечелен мач след като водеха с 3:0, въпреки че играчите на домакините бяха с по две години по големи.

Съперниците доминираха по едно полувреме. Първото бе за гостите. В 10-ата минута след центриране настана суматоха в наказателното поле на домакините и Алекс Николаев насочи топката в габровската врата – 0:1. Малко преди почивката преднината на плевенчани стана категорична. Първо флангова атака продължи с пас и Павел Челестинов покачи на 0:2. Малко след това отново той засече с глава центриране на съотборник за третия гол. Само за десетина минути през второто полувреме обрата бе факт – 4:3. Не помогнаха и смените в плевенския състав.