Начало / Последни новини / Трето място за състезател на „Спартак Плевен ХХІ” от турнир за „Купа Ловеч”

Трето място за състезател на „Спартак Плевен ХХІ” от турнир за „Купа Ловеч”

Отлично представяне за майстора на спорта Емил Шукин (Спартак Плевен XXI) на 14открит  турнир по ускорен шах  за „Купа Ловеч“ , който се проведе вчера.

В него участваха 42 състезатели от 13 клуба в страната.Те играха 7 кръга по „Швейцарска Система“ .

Емил Шукин  постигна 4 победи, две ремита и само една загуба от победителя гросмайстор Радослав Димитров (Разград). Така с 5 точки Емил Шукин се класира на трето място в крайното класиране.

В състезанието взеха участие още трима състезатели от плевенския клуб, като Живко Ненов и Мартин Петков набраха 3,5 точки, а Петър Крумов 3 точки.