Начало / Последни новини / Треньорката на Мизия /Кнежа/ дебютира с разгром в Царско село

Треньорката на Мизия /Кнежа/ дебютира с разгром в Царско село

Мечтан дебют за Ива Найденова-Данчева начело на Мизия /Кнежа/ като старши треньор. Отборът й разгроми Чепинец /Велинград/ в контролна футболна среща играна в столицата на комплекса в Царско село. Селекцията на Найденова-Данчева и играещия й помощник Димитър Петров доминираше през цялото време. За гостите обаче не играха повечето от титулярите. Превъзходството бе тотално най-вече през първото полувреме, което завърши 4:0. С хеттрик се отчете Милен Тонев. Той бе изведен очи в очи с вратаря и го преодоля за 1:0. Пет минути по-късно Георги Пецински удвои с шут от границата на наказателното поле. Десетина минути по-късно Тонев направи резултата категоричен с удар от 25 метра. В 29-ата минута той вкара гол-близнак на първото си попадение. След почивката за Мизия излезе нов състав. Играта стана по-равностойна. В последната минута обаче футболист от Кнежа оформи крайното 5:0.

Снимка: Мизия Кнежа – фейсбук