Начало / Последни новини / Левски удари Трявна с лекота

Левски удари Трявна с лекота

Едноименният футболен отбор на град Левски победи с 2:1 Трявна в контрола играна в Царева ливада. Селекцията на Петър Ванков постигна успеха с лекота. Тя държеше инициативата през всичките 90 минути. Топката се разиграваше повече в централната част на терена, като головите ситуации бяха малко. Левскарите поведоха в резултата след половин час игра. В 33-ата минута новото попълнение Любомир Тодоров стреля опасно, вратаря изби, но връхлитащия Тони Паликрушев насочи топката в мрежата му. В средата на втората част съдията отсъди фаул за Трявна. След изпълнението му настана разбъркване и рефера даде дузпа, с реализирането на която равенството бе възстановено. Левскарите веднага заиграха по-дейно. Цветан Петров шутира коварно, но стража на съперника се справи. В 80-ата минута Ивайло Иванов центрира към снажния Ивайло Върбанов, който с глава фиксира крайното 2:1.