Начало / Последни новини / Трагедия! Юношите на Спартак разбити с 11 гола

Трагедия! Юношите на Спартак разбити с 11 гола

Мъките на юношите младша възраст на футболния Спартак (Плевен) продължават. Селекцията участваща в националното първенство до 17 години бе разбита в София от ЦСКА с 11:1. Двубоят бе от 19-ия кръг на първенството. Поражението бе очаквано, интригата беше с какъв резултат. Армейците за втори път през сезона унизиха връстниците си от Спартак, след като през есента ги биха на стадион „Плевен“ с 8:1. И сега в столицата спартаковци бяха безпомощни. До почивката резултата бе приличен – 3:1, като единственото попадение за гостите реализира Любомир Веселов. През второто полувреме всяка атака на „червените“ всяваше паника у съперника. Така плевенския тим регистрира трета загуба с двуцифрен резултат през настоящия сезон, след като Черно море /Варна/ и Левски /София/ го прегазиха съответно с 12:0 и 10:0. Плевенчани са на път да счупят и друг антирекорд – допуснати над 100 гола. До момента са им вкарани 91.