Начало / Последни новини / Трагедия! Юношите на Спартак разбити с 1:8

Трагедия! Юношите на Спартак разбити с 1:8

Катастрофално поражение – 1:8 записаха на стадион „Плевен“ юношите младша възраст на Спартак от ЦСКА /София/. Двубоя бе от 4-ия кръг на Елитната футболна група до 17 години /U17/. Домакините трябва да са доволни, че загубиха само с толкова. Връстниците им можеха да бият с двойно по-голям резултат. Плевенчани успяха да запазят мрежата си суха само в началните 25 минути. После я „разпечатаха“, забивайки си автогол. Последва второ попадение за армейците от дузпа. След това Стефчо Начев вкара почетния гол на плевенчани. До края на полувремето столичани направиха 3:1. След почивката пък просто прегазиха съперника, реализирайки още пет пъти. Така след първите четири мача Спартак има само точка в актива си и три загуби.