Начало / Последни новини / Томас Валентинов остана извън десетката на „A1 атлетика за младежи“

Томас Валентинов остана извън десетката на „A1 атлетика за младежи“

Томас Валентинов от плевенския СКЛА Феникс 2004 завърши на 15-о място в крайното класиране на трибой /скок дължина, бягане 60 метра и 800 метра/ от веригата „A1 атлетика за младежи“ за момчета под 14 години. Това стана факт в третия кръг на надпреварата, който се проведе в София. 132 точки е общия актив на плеванчанина от трите старта. Най-добро бе представянето му на 800 м гладко бягане, където се класира 12-и. В спринта на 60 м е 18-и. С позиция по-назад се класира на скок дължина. 37 атлети участваха в състезанието. Валентинов е на 33-а позиция в генералното класиране след първите три кръга, като той не участва в началните два. Сега пък не стартира Денис Големански от КЛА Спартак /Койнаре/, който е 20-и. С 6 места след него е съотборникът му Стивън Кирилов, също не участвал в трети кръг. Лидер в генералното класиране е Станислав Колев от Хеброс /Харманли/ с 526 т.