Начало / Последни новини / Бдин и Левски си вкараха шест гола

Бдин и Левски си вкараха шест гола

Без победител – 3:3 завършиха Бдин и едноименния тим на град Левски. Двубоят от 26-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига се игра в монтанското село Ерден заради наказание „лишаване от домакинство“ на състава от Видин. Бдинци бяха по-добри и пропуснаха доста положения за гол, но можеше и да загубят мача. Те бяха отбора, който постоянно изоставаше в резултата. Първото полувреме завърши без попадение. В началото на второто Петър Димитров даде аванс на левскарите. Скоро обаче Борислав Борисов изравни. В 73-ата минута Спас Спасов отново изведе Левски напред. Само за 6 минути в края на срещата паднаха три гола. Първо Ивайло Иванов изравни с глава. После Петър Димитров стреля прецизно от фаул за 2:3. В 86-ата минута съдията отсъди дузпа срещу Калоян Цветков и Борисов оформи окончателното 3:3.