Начало / Последни новини / Тежко поражение за децата на Спартак

Тежко поражение за децата на Спартак

Плевенският Спартак отнесе 0:7 като гост на Локомотив /Горна Оряховица/. Срещата бе от 15-ия кръг на детското футболно първенство на подзона Велико Търново. Резултатът е нормален с оглед на ситуацията в двата отбора. Това се отнася най-вече за чувствителната разлика във възрастта на съперниците. По този показател състава на домакините доста надвишаваше този на гостите. Локомотивци буквално мачкаха физически по-крехкия си противник. За единоборствата почти няма как да се говори. Първото полувреме приключи с четири попадения във вратата на плевенчани. След почивката в състава на „железничарите“ се появиха резерви на възрастта на съперниците им. Едва тогава се получи надиграване и играта стана по-оспорвана. В крайна сметка обаче спартаковци получиха още три гола.