Начало / Последни новини / Индивидуални грешки повалиха юношите на Спартак в Горна Оряховица

Индивидуални грешки повалиха юношите на Спартак в Горна Оряховица

Младшата възраст на плевенски Спартак загуби с 2:4 в Горна Оряховица от местния Локомотив. Двубоят бе от 15-ия кръг на зоналното футболно първенство. Въпреки че „железничарите“ са по-големи на години, гостите не се предадоха без съпротива. В определени периоди се надиграваха успешно с домакините, но в други допуснаха елементарни грешки, които се отразиха негативно на крайния резултат. Локомотивци поведоха в 10-ата минута. Спартаковци не се предадоха и създадоха две голови ситуации пред вратата на съперника, но не успяха да ги оползотворят. Все пак това се случи в края на полувремето когато Александър Алексиев изравни. Скоро след почивката той реализира отново и обрата бе факт. Попадението явно доведе до прекалено успокоение и само за десетина минути плевенския тим отново се оказа догонващ. И двата гола в плевенската врата дойдоха след индивидуални грешки. Съставът ни отново опита да коригира негативния развой, но този път пропиля единствената си възможност. Противникът пък сътвори няколко суматохи в атака. В края на мача достигна до 4:2.