Начало / Последни новини / Струмска слава излъга ОФК Спартак в Ловеч

Струмска слава излъга ОФК Спартак в Ловеч

Плевенският Спартак претърпя поредна загуба във Втора професионална футболна лига. В мач от 11-тия кръг с 1:0 го победи Струмска слава (Радомир) на стадион „Ловеч“. Стана равностойна битка. В 10-ата минута Андриан Димитров уцели гредата на вратата пазена от радомирци. До края на първото полувреме имаше по няколко ситуации пред двете врати. Секунди след почивката футболистите на Струмска слава имаха претенции за дузпа, но рефера остана безмълвен. До средата на втората част съперниците имаха по три възможности за гол. Такъв падна във плевенската врата в 61-ата минута, когато Борислав Николов оползотвори пас от дясно на съотборник. Малко преди края на мача капитана на спартаковци Ивайло Раденцов изпълни добре фаул, но мрежата на противника остана суха.