Начало / Последни новини / Старшата на Спартак изпусна връстниците си от Етър

Старшата на Спартак изпусна връстниците си от Етър

Без победител – 3:3 завършиха във Велико Търново местния Етър и Спартак /Плевен/. Двубоят бе от четвъртия кръг на зоналното футболно първенство за юноши старша възраст – А група. Съперниците доминираха в по едно полувреме. Първото бе за домакините. До средата му „болярите“ вкараха два гола. Малко преди почивката тарана на плевенчани Виктор Митов се измъкна сам срещу търновския вратар, който го спря с нарушение извън наказателното поле, за което съдията му вдигна червен картон. В 53-ата минута положението на гостите стана критично, тъй като топката за трети път навести мрежата им. След това обаче превъзходството им бе тотално. Герой стана Виктор Митов, който се разписа три пъти – в 60-а, 68-а и 75-ата минута. Спартаковци имаха възможности и да спечелят мача, но пропуснаха да вкарат останалите си положения.