Начало / Последни новини / Старшата на Милко Гаврилов с победа и купа
Spartak-futbol-uno6i-ml

Старшата на Милко Гаврилов с победа и купа

Юношите старша възраст на плевенския ОФК Спартак се наложиха с 3:1 в Полски Тръмбеш над местния Янтра. Двубоят е от отложения 17 кръг на футболната А група – зона Велико Търново. Този успех осигури на селекцията на Милко Гаврилов третото място в крайното класиране и след мача й бе връчена купа. Плевенчани доминираха тотално през цялото време. До почивката обаче атаките им бяха хаотични и полувремето приключи без голове. През втората част първи до гол стигнаха домакините. После обаче дойде шоуто на Александър Александров. В 64-ата минута той изравни отблизо. Малко след това засече центрираната от корнер топка и обрата бе факт. В 80-ата минута след двойно подаване стреля неспасяемо по диагонала, оформяйки своя хеттрик.