Начало / Последни новини / Децата на ФК Спартак 1919 завършиха сезона с „осмица“

Децата на ФК Спартак 1919 завършиха сезона с „осмица“

ФК Спартак 1919 разгроми в Плевен едноименния футболен тим на Павликени с 8:2. Двубоят е от 34-ия последен кръг на детското първенство на подзона Велико Търново. Домакините тотално надиграха съперника, но го нокаутираха през второто полувреме. Противно на крайния резултат първи до попадение стигнаха гостите. След това до края на първото полувреме Пламен Иванов и Кирил Андреев направиха обрат – 2:1. Със започване на втората част Айгюн Рюстемов покачи на 3:1, но противника върна интригата с втори гол. Силите му обаче бяха дотук. После последователно мрежата им опънаха Рюстемов, Тончо Георгиев, Мартин Трифонов, Вилислав Василев и Васил Тошев.