Начало / Последни новини / Старшата на Милко Гаврилов с категоричен успех над Бдин
Spartak-futbol-uno6i-ml

Старшата на Милко Гаврилов с категоричен успех над Бдин

Юношите старша възраст на ОФК Спартак победиха в Плевен с 3:0 Бдин /Видин/. Футболният двубой е от 18-ия кръг на зоналната А група. Селекцията на Милко Гаврилов доминираше през цялото време. Два гола пропусна централния нападател Александър Александров. Именно той обаче откри резултата. Това се случи в средата на първото полувреме, когато Георги Грозчев стреля, вратаря не успя да хване топката и Александров я насочи в мрежата му. Видинчани моментално отвърнаха със страховит шут покрай вратата. След почивката обаче получиха още два гола. В 64-ата минута Пламен Кънчев проби отляво, финтира видинския страж и удвои преднината на Спартак. Накрая Владимир Кирилов реализира дузпа, отсъдена за игра с ръка на състезател на гостите.