Начало / Последни новини / Партизан с поражение от шампиона

Партизан с поражение от шампиона

Партизан загуби в Червен бряг от Кариана /Ерден/ с 0:4. Двубоят е от 27-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините въобще не успяха да се противопоставят на шампиона. Интригата бе премахната още преди края на първото полувреме, през което съперника им вкара три гола. Главно действащо лице на терена бе Евгени Игнатов. Именно той откри резултата четвърт час след началния съдийски сигнал. После изработи второто попадение, реализирано от Георги Цеков. В края на първата част Николай Николов стреля неспасяемо от десетина метра и съотношението стана категорично. След почивката гостите намалиха темпото. В 55-ата минута Игнатов прехвърля вратаря за четвъртия гол на отбора си.