Начало / Последни новини / Спартак с трудно 1:0 срещу Септември (Симитли)
Снимка:plevensport.eu

Спартак с трудно 1:0 срещу Септември (Симитли)

Спартак (Плевен) спечели много трудно над Септември (Симитли) с 1:0 в среща от 3-ия кръг на „Б“ група, която се игра вчера на стадион „Плевен“. Голът на победата с майсторски шут от границата на наказателното поле вкара Антони Иванов в 55-ата минута. Гостите обаче могат да съжаляват, че не си тръгнаха от стадион „Плевен“ поне с точка, тъй като през целия мач играха с голямо желание и енергия, но им липсваше късмет в решителните моменти пред вратата на плевенчани. В техен антигерой се превърна бившият играч на Левски Даниел Младенов, който изпусна цели четири положения за гол. В същото време „синьо-белите“ могат да са доволни от спечелените 3 точки, защото в доста от минутите в двубоя бяха принудени да се отбраняват. Футболистите на Септември бяха доста здрави физически и печелеха, на моменти с прекалено твърда игра, повечето единоборства в мача.

В следващия 4-ти кръг отборът на Спартак ще бъде отново домакин, като на 17 август (понеделник) от 18.00 часа ще приеме тима на Лудогорец II.

Източник: plevensport.eu