Начало / Последни новини / Спартак разбит в Горна Оряховица

Спартак разбит в Горна Оряховица

Локомотив /Горна Оряховица/ разби гостуващият му Спартак /Плевен/ с 5:1 и го засили към аматьорския футбол. Двубоят бе от 25-ия кръг на футболното първенство на Б група. Това бе най-малкото с което се отърваха плевенчани. С хеттрик за домакините се отличи Тихомир Кънев, а другите две попадения реализира Ерик Почански.

Противно на крайния резултат мачът започна добре за тях след като Григор Долапчиев откри резултата в 15-ата минута. Само за седем минути обаче „железничарите“ направиха обрат – 2:1. След почивката забиха още три гола. Тежката загуба изпрати плевенския тим в зоната на изпадащите.